Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
get away from here.

Szablony

Tak wię cpojawił sie komunikat, że blog jest nieaktywny...Ale to jest jednak nieważne ponieważ blog jest nadal aktywny i w pełni ogólnodostępny. Nie mogłam poprostu dodawac notki ponieważ nie miałam czasu ze względu na naukę ( Nawet sobie nie wyobrażacie ile tego jest) i ze względu na robienie szablonów na blogi. Tak sie zastanawiam...Jeżeli uzbiera mi sie troszkę tych szablonów to moze założe bloga z szablonami...A wiecie jak sie zaczęła moja przygada z szablonami?? To śmieszne...Chciałam znaleźć szablon z Naruto na mojego bloga..Ale tylko z Naruto...I szukałam, szukałam i nie mogłam znaleźć żadnego ładnego. Same ekhem "dziadostwa". Wiec sie wkurzyłam i postanowiłam zrobić własny. I tak mnie to wciągnęło że teraz robie nałogowo:)


Kamaah 3rd.paź.07 [komentarzy 0] SkomentujSzablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa