Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
get away from here.

Hyhhh........

Ała...palec mnie boli...No ale to przez moje ach jakże BRUTALNE klasowe koleżanki. A zwłaszcza jedną ....Prawda Monisiu?? Otóż wyobraźcie sobie, że owa Monisia z premedytacją walneła mnie kijem hokejowym ( HOKEJOWYM !!! ) prościuteńko w palec. A konkretnie w kciuk. Krew mi leciała... Taak mniej więcej tak jak tobie Sekai... A w-fista powiedział, że będą mi go musieli amputować.... Mój palec sie pewnie cieszy bo nareszcie sie ode mnie oderwie no ale co ja mam powiedziec?? Jak ja będę ...JEŚĆ... bez palca?? Taak pewnie przerażenie zagościło w waszych sercach, że O NIE!! KAMILA BEZ PALCA!! Ale on przecież żartował!! Nawet ja sie zorientowałam!! No bez przesady moi kochani...

Ale były też przyjemniejsze momenty dzisiejszego dnia. Otóż dostałam 4 z kartkówki z matmy.

Naprawdę.

Sama się sobie dziwię bo u mnie 4 to święto. A już ZWŁASZCZA z matematyki.

Ściągnełam sobie OSTy z Shippudena. No fajne fajne ale ileż tej opery słuchać można??? Ja wiem, że może niektórzy moga czuć się obrażeni ale ja za operą to tak niezbyt przepadejszyn.

A teraz...czytam Death Note'a. BAAAArdzo fajne. Polecam! Jestem juz przy 8 tomie. A to wcale tanie nie jest. ( Dlatego nie kupuję --> pożyczam!! :P )

Dobra kończę ten monolog chociarz to pewnie moja najdłuższa notka w życiu bo mi się zazwyczaj pisac ne chce. Dzisiaj tak od niechcenia napisałam bo dostałam opieprz od koleżanki, że nie ma co w domu robić bo notek ne pisze. Spójrzcie kiedy ostatnia była!!

Sayoonara czy jak to tam sie pisze.
Bye bye. ***Kamaah 28th.sty.08 [komentarzy 1] SkomentujSzablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa