Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
get away from here.

Czas na RELaX

Już połowa wakacji za mną a ja mam wrażenie jakby dopiero się zaczęły. Wakacje mijają znacznie szybciej niż rok szkolny i to jest bardzo niesprawiedliwe.
Nie to że nie lubię chodzić do szkoły ( no bo kto nie lubi? xDDDD ) ale zdecydowanie szkoła mogłaby tak mijac jak wakjacje.
A co u mnie nowego??
Hmmm... Nic. Ale postanowiłam, że muszę napisac nową notke bo mój blog stanie się nieaktywny. No i proszę oto jest.

Ostatnio przyśniło mi się, że nagrałam film. Taki banalny sen, ale jednak od tamtej pory nie daje mi to spokoju, i cały czas myśle o tym, żeby kupić sobie kamerę. Jestem już na 90% pewna, że to zrobię.
Moim celem są filmiki krótkometrażowe, które sama często oglądać lubię. Zawierają one w sobie jakies przesłanie ale nie są one nudne i długie. Mi o to właśnie chodzi. Zeby nie zanudzić człowieka ale zaciekawić. Szczerze mówiąc na kamerę kasę już mam. Jednak nie chę ruszać tych pieniędzy odłozonych na wycieczkę. Kupię ją sobie za następną wypłatę.
Kiedy już nagram swój pierwszy filmik podam link do niego i będzie można ocenić czy nadaje sie do tego :))

A co do pracy...
Dzisiaj mam wolne. Nareszcie. Niestety następnego wolnego nawet nie widać na horyzoncie. Dzisiaj odchodzi jedna dziewczyna z pracy i jest za mało osób.
Ja sama sobie nie poradzę na kasie, bo nie da się:
- nakładac lodów gałkowych
- kręcic lodów włoskich
- robić gofrów
- robić kaw
- oraz kasowac ludzi
jednocześnie.
Do tego potrzeba dwoch osób najmniej. I to przy średnim ruchu, nie mówiąc już o wielkim. Bo w niedziele to potrzebne są przynajmiej 3 osoby.
Jak to teraz będzie- nie mam pojęcia.

Słońe przypieka... A ja jestem tak blada, że mi wtyd na miasto wyjść. Kiedy ja się amm opalić jak ja całymi dniami pracuję?? Zostaje mi solarium jedynie.


Kamaah 29th.lip.08 [komentarzy 0] SkomentujSzablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa