Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
get away from here.

Gra...xD

To wszystko przez nią!!!
Co ja bym nie robiła wciągu dnia i tak będę myśleć tylko o tym, czy nie ma czegoś nowego...
To straszne, chyba się uzależniłam...xD

Znalazłam tę stronę przez przypadek. Jakimś cudem wklepałam CHERUB w wyszukiwarce i mi wyskoczyło pół miliona aniołów. Niewiarygodne prawda? A to czego szukałam, wcale z aniołami się nie łączy..xD Znaczy, nie ma nic wspólnego. To chciałam rzec.
Czytam teraz wszystkie części od początku, żeby sobie poprzypominać co i jak. Bo przecież, nie mogę się zbłaźnić, że czegoś nie wiem...
Zawsze miałam wrażenie, że ta dzisiejsza gówniażeria jest totalnie zdealfabetyzowana. However! Myliłam się. Większość graczy, ma mniej lat ode mnie. Czasem nawet sporo. (1998 xD). Mimo wszystko nie zauważyłam nawet jednego malutkiego błędu w ich postach. Może to zasługa przeglądarki, może nie. Ale interpunkcja też na poziomie jest.
Dlatego oskarżam ich o zburzenie mojego światopoglądu!

A teraz, Panie i Panowie! Przedstawiam Państwuuuuu....
GRINCH'A!!

Czyż ona nie jest brzydka?
Spójrzcie Państwo tylko, jaki ma okazały zarost.
Jakie kosmiczne wągry!
Szkoda, że nie mogą Państwo poczuć tego smrodu!
Czyż to nie jest okropne?
[podnoszę rękę Grinch'owi] Z tych oto pięknych włosów można spokojnie pleść warkocze.

A więc cena wywoławcza: 2 zł!
Taak! Tylko teraz mogą Państwo mieć swojego własnego smroda, za jedyne 2 zł!
Polecam :D

Kamaah 25th.paź.09 [komentarzy 5] Skomentuj

Toy soldier.

Były połowinki i były świetne!!
Bawiłam się wspaniale, jak nigdy. Tym bardziej, że praktycznie wszystkich znałam. Chociaż humor traciłam zawsze wtedy, kiedy na horyzoncie pojawiała się Pani Delikffent. Najpierw chciałam sprawdzić, czy ogoliła pachy, ale nie dało się, bo tańczyła z rękoma blisko ciała... No cóż. Ważne, że znalazła sobie jakiegoś brzydala i cały czas się z nim lizała, więc często z nią do czynienia mieć nie musiałam.

Najgorsze jednak było to czekanie na autobus. Tak to jest, że jak się mieszka na Z A D U P I U to trzeba czekać na niego ponad godzinę. To by było nawet fajne, towarzystwo Klaudii i Bola mi w zupełności odpowiada, ale ten deszcz... I moja prawie gołe stopy... To jest równe oczywiście całkowitemu przemarznięciu.
Fakt, mogłam się ubrać cieplej, ale miałam iść kozakach??
Niee.....:P

Kamaah 11th.paź.09 [komentarzy 0] SkomentujSzablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa