Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Każdy jest inny a wszyscy tacy sami...!

Każdy jest inny a wszyscy tacy sami...!

Kiedy się patrzy na ludzi, rozmawia się z ludźmi, kiedy się kłóci z ludźmi zupełnie sobie nie znanymi 15 godzin na dobę, dochodzi się do właśnie takiego wniosku. Każdy człowiek ma inne upodobania, inny charakter. Co innego go denerwuje a co innego cieszy. Ale kiedy dochodzi do sytuacji w której muszą sie wykazać jakąś trudną cechą, np: cierpliwością, empatią, tolerancją, wszyscy reagują w taki sam sposób: Krzykiem. Zdenerwowaniem. Gorzej, zbulwersowaniem.
Nic na to nie poradzimy. Musimy się nauczyć żyć z takimi ludźmi. Gdybyśmy potrafili w 100% wykorzystywać możliwości swojego mózgu, świat wyglądałby zupełnie inaczej. Wtedy wiedzielibyśmy jak zaspokajać swoje potrzeby, nie byłoby problemu globalnego ocieplenia, zatrucia środowiska. Nie byłoby morderstw i porwań. Wszyscy mieliby to co chcą.
Moglibyśmy mieć paranormalne zdolności: czytać w myślach, do tego telekineza...
Życie byłoby piękne...

Moja nowa filozofia życiowa: Jestem niezniszczalna. Nikt nie może mnie zranić jeżeli mu sama na to nie pozwolę. W moim pancerzu jedynym słabym punktem jest moja własna wola.
Niestety. Moja wola staje się mniejsza w obliczu miłości, rozczarowań, niepowodzeń... Muszę się nauczyć stawiać im czoło. Im bardziej się człowiek angażuje tym więcej traci. Nie moge dopuścić do siebie niczego co może zniszczyć moją osłonę.
Nie mogę dopuścić do siebie miłości.


Kamaah 6th.maj.09 [Powrót] Skomentuj


świat jest piękny w takim stopniu, w jakim może być świat, w którym jest grzech. Wykorzystywanie 100% możliwości mózgu nic tu by nie zmieniło w jego jakości
Ivo^^ 10th.maj.09
brak www IP: 83.25.0.96

Nie mogę nie zgodzić się z Ziemniakiem.
PS Świat już teraz jest piękny
Ivo^^ 8th.maj.09
brak www IP: 83.25.9.75

Moim zdaniem, gdybyśmy używali wszyscy 100% naszego mózgu, to było by jeszcze gorzej...
Yashu 8th.maj.09
brak www IP: 81.190.58.180

Popełniasz ten sam błąd, który popełniła ostatnio pewna osoba... Jeśli nie będziesz dopuszczała do siebie miłości, nie będziesz dopuszczała do siebie ludzi.
ziemniak 7th.maj.09
brak www IP: 89.206.12.131

Piszę w sprawie bloga http://malfoy-i-granger.blog4u.pl

Otóż jego autorka całe swoje opowiadanie skopiowała z http://hermiona-i-draco-jak-oni-sie-nienawidza-ale-czy-napewno.blog.onet.pl

Uważam, że przypisywanie sobie czyjejś pracy jest niedopuszczalne i wręcz bezczelne. Zareaguj!
shilay 7th.maj.09
brak www IP: 83.24.177.114
Szablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa