Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Sweet!

Sweet!

Żal dupę ściska, co też się w tych pojebanych głowach rodzi u niektórych. Była wywiadówka i oczywiście okazało się, że wcale nie było tak źle. Nie przyczepili się o to, czego się najbardziej obawiałam, ale o to czego się totalnie nie spodziewałam.
Wyszło na to, że gnębię Grincha.
Jej matka poszła nawet na skargę do dyrektora i mogą mnie przez to wyrzucić ze szkoły.
Ja pierdole kurwa, świetne sobie znalazła wytłumaczenie, że się nie chodzi do szkoły przez tyle miesięcy, żeby tylko od matki nie oberwać.
To jest moja osobista sprawa, czy kogoś darzę sympatią lub nie, prawda? Ale że ja ją niby od razu gnębię? W głowie mi się to nie mieści? Racja, obgaduję ją, śmieję się z niej, ale skąd ona może to wiedzieć, jak nawet nie raczy się łaskawie w szkole pojawić. Dla mnie jest ona totalnie żałosną osobą, bez wyobraźni, ponieważ cała klasa stanie po mojej stronie ( nie wiem, jak ona może tego nie wiedzieć) i jak się zaprę, to ona dostanie po dupie, nie ja. Bo ja się do niej kurwa, po prostu nie odzywam.To nie jest towarzystwo dla mnie, bo jasne, można sobie wypić, ale żeby zniżać się do takiego poziomu, żeby żebrać od jakiegoś żula pod sklepem, żeby im jabola kupił, to już jest dno.
Ja nie jestem święta, z czystym sercem to mówię. Jestem głupia, bo to co robię, nie można nazwać normalnym zachowaniem, ale ona to już przesada.
Pojebana suka, jeszcze tego pożałuje..xD
Zadarła nie z ta osoba co trzeba. Wezmę ją jutro do wychowawcy, niech mi to w twarz przy nim powie, że się nad nią psychicznie znęcam. A jak nie będzie chciała, to za te tłuste kudły ją tam zaciągnę. Wtedy będzie miała jakiś powód żeby na mnie skarżyć...

Dobra, przestaję. Co ja się będę byle szmatą przejmować.
Ważne jest, że dostaliśmy się do finału! Już w poniedziałek będą ogłaszane ostateczne wyniki. Mam nadzieję, że nasze kółko teatralne zajmie jakieś miejsce na podium, bo trochę się jednak napracowaliśmy.
Najbardziej mnie zadziwił fakt, że mnie tak wszyscy wychwalali. A ja zaledwie byłam na scenie... minutę? Cóż w każdym bądź razie, razem z Bułą będziemy zdawać do Łodzi na studia :) Coraz bardziej się tymi studiami jaram, mimo, że to jeszcze rok...
Ah, ten czas leci tak szybko...

Kamaah 16th.mar.10 [Powrót] Skomentuj

Szablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa