Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
.

.

Co do mojej ostatniej notki... Musiałam się tym podzielić. Przeżyłam pół godziny grozy podczas których myślałam, że mogę być w ciąży. Na szczęście wszystko jest ok.

Nie chodzi o to, że bałabym się je urodzić. Najgorsze byłoby to, że to JEGO dziecko, i ciągle by mi go przypominało. Skąd mam pewność, że nie przelewałąbym na owe dziecko całej nienawiści do tego człowieka? Z każdym dniem nie cierpię go coraz bardziej tak, że na jego miejscu bałabym się gdzieś mnie spotkać. Jeżeli życie mu miłe, niech modli się o to, byśmy chadzali innymi ścieżkami.
Według jego siostry postąpiłam z mega klasą. Ona na moim miejscu nie zostawiłaby tego tak bez słowa. Nie odeszłaby od niego nie mówiąc nic oprócz żegnaj.
Skrzywdził mnie bardzo więc ona by skrzywdziła również jego.

Doesn't matter...

Omegle to mój nowy środek do odpoczynku. Poznałam ostatnio takiego świetnego chłopaka z indonezji, z którym gadam naprawdę o wszystkim. Od dopalaczy do Boga poprzez Eminema i duchy. Nawet dla niego zainstalowałam sobie msn, żeby nie stracić z nim kontaktu.

 


Głosuj (0)

Kamaah 10th.lis.10 [Powrót] Skomentuj


Żeby ten twój nowy znajomy nie wciągnął cię do jakiejś sekty przypadkiem O.o
Tim 20th.lis.10
brak www IP: 83.10.12.200

[pogadynka.phorum.pl] Forum młodzieżowe ogólnotematyczne - rozmowy o wszystkim.
Pogadamy o takich dziedzinach jak sport, szkoła, muzyka, prasa, książki, zwierzęta, sprawy męskie i damskie, problemy związane z okresem dojrzewania i te całkiem domowe, przyziemne. A także całkiem na luzie.
A może masz jakiś problem? Chętnie pomożemy.
Do tego wspaniali ludzie i świetna atmosfera ;).
pogadynka.phorum.pl 14th.lis.10
brak www IP: 83.4.85.217

Oceniono pod nr 7.
stonka 11th.lis.10
http://stonka.blog4u.pl/ IP: zalogowany

Rozumiem Ciebie w kwesti ciązy bo sama przeżywałam tą rozterkę. I sama nie chciałam aby dziecko mi go przypominało chodź niczemu nie było by winne. Cieszę się ze nie mam z nim juz nic wspólnego chodź oddałam siebie całą całe swoje życie wszystko a wykorzystał i poszedł w pizdu. Najwżniejsze ze z własnej głupoty nie poniosłam tego konkretnych konsekfencji miedzy innymi, że nie byłam w ciąży. Ale wiesz co przynajmniej na przyszłość nie popełnimy tego samego błedu. I żaden skurwysyn już nie skrzywdzi Ciebie ani mnie tak równie mocno! Trzymaj się i głowa do góry. Dziękuję za Twoje słowa, które są wsparciem dla mnie. :*
w-objeciach-smierci 11th.lis.10
brak www IP: 89.76.21.141
Szablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa