Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Szukam gwiazki z nieba...

Szukam gwiazki z nieba...

... albo wehikułu czasu.

Moim osobistym pragnieniem teraz jest znalezienie jednego z tych dwóch rzeczy, chociaż jakbym zdobyła obie, to wcale bym się jakoś specjalnie nie obraziła. Chciałabym uszczęśliwić pewną osobę, która szczęścia w swoim życiu za wiele nie doświadczyła. Nie znam tej osoby praktycznie ani trochę, na oczy jej nigdy nie widziałam, jednak to, żeby poczuła się jakoś doceniona, czy komuś potrzebna jest w tej chwili dla mnie najważniejsze.
Urzekłeś mnie chłopcze, jesteś naprawdę świetnym towarzyszem rozmów do wczesnego rana, i w zasadzie zależy mi na tym, żebyś mnie również bardzo polubił, mimo, że oczywiście zapewniasz, że mnie kochasz.
To są tylko żarty - ja to wiem, ale jakoś gdy tak sobie żartujemy zdaję sobie powoli sprawę z faktu, jaka się czasem czuję samotna. Żałuję, że to wszystko nie jest prawdziwe i że w rzeczywistości nie mam komu szczerze powiedzieć jak bardzo tego kogoś kocham.

W niedzielę jadę do Warszawy. Na jeden dzień tylko i mam nadzieję, że ten rzekomy śnieg co ma spaść jednak nie spadnie, bo on może spowodować, że wszystko się opóźni i zamiast na 13 dotrę tam na 15. A mam w zasadzie dość niewiele czasu na to, żeby tam sobie pobyć. O którejś w końcu do domu wrócić muszę...

Chyba jednak nie wracam do mamy w najbliższym czasie. Zostaję w Gdańsku. Po tym, czego naoglądałam się podczas ostatnich wizyt, szczerze mi się odechciało. I nie wiem już jak mogłam tęsknić to wizyt policji w moim domu, bo stary znowu coś odjebał. Nie nie nie... Niestety nie.

Coraz bardziej mnie dobijają te pruchna. W autobusie dzisiaj jedna się wykłócała z kobięą z wózkiem, że ma większe prawa nim jechać niż owa kobieta, bo wózek zajmuje tyle miejsca... A przecieź jest tak ciasno...
Połowa pasażerów ją wyśmiała, to się zmieszała i wysiadła na następnym przystanku.
Beeka.


Głosuj (0)

Kamaah 24th.lis.10 [Powrót] Skomentuj


Czy możliwe jest znalezienie gwiazdki z nieba, albo wehikułu czasu? Raczej nie, chodź nie wyklucza tego, że kiedyś może będzie to możliwe? Każdy ma swój obraz gwiazdki z nieba, dlatego mam nadzieję, iż swoją odnajdziesz tam gdzie najmniej będziesz się jej spodziewała.
Wiesz jeśli tylko mogę to pocieszę Cię słowem, że sama chciałaby móc komuś powiedzieć słowa miłości i czuć ową miłość w oczach tej osoby. Samotność niestety zawsze przejawi się w naszym życiu. Ważne abyś nigdy nie starała się jej na siłę stłumić bo ona nabierze siły takiej która zamiast odejść przysłoni Ci oczy. Zobaczysz zjawi się ktoś kto wypełni Twe serduszko i nada nowemu znaczeniu w życiu.
Ciekawa jestem czy pojechałaś do tej warszawy? Swoją drogą ludzie to istoty, które można kochać i jednocześnie nienawidzić.
w-objeciach-smierci 3rd.gru.10
brak www IP: 89.76.21.141

A ja Ci powiem-oszczędź trochę grosza i pojedź do miasta, w którym nie masz żadnych znajomych. Więc pojedź i zwiedzaj, gap się na drzewa siedząc godzinę w parku na ławce, puść oko do jakiegoś przystojniaka, którego nigdy w życiu nie spotkasz i miej ubaw. Poczuj, że żyjesz, Kamilko, bo przykro mi za Ciebie, kochana :)
H 25th.lis.10
brak www IP: 87.96.105.183
Szablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa