Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Ostatni dzwonek

Ostatni dzwonek

Postanowiłam, że polenię się tylko do końca roku. Wpadłam na ten przewspaniały pomysł dzisiaj, czyli mam na lenistwo ponad dwanaście godzin. Super^^
Muszę coś ze sobą zrobić. Pracę mam tylko do końca stycznia tak więc potem nie będę miała za co żyć. Kusząca perspektywa nie ma co. Pomijając fakt, że nie wiem do kiedy mam zamiar mieszkać w Gdańsku. Mama już z góry powiedziała mi, że nie mam wracać do domu, bo i tak nie robię nic tylko siedzę z tym głupim laptopem i, że moje oczy mi za to kiedyś podziękują.
Ojtam, zaraz podziękują...

Po drugie matura. O matko, bez uczenia się do tej pory na pewno zdam ją śpiewająco. Jestem genialna, ale nie aż do tego stopnia. Nie boję się tylko i wyłącznie angielskiego, przy czym do takiego wniosku doszłam po uzyskaniu 96% z próbnej. Tak tak, musiałam się pochwalić.

Mikołaj nie był zbyt pomysłowy podczas tegorocznych świąt, ale w zasadzie nie mam na co narzekać. Życzenia jakie dostałam od wszystkich były piękne (:D), dziękuję bardzo chociaż wiem, że ja się wyjątkowo w tym roku nie wysiliłam. Szkoda tylko, że Magis robił wigilię tylko dla osób, które tym Magisem są. Poszłabym sobie chętnie, nie powiem, że nie, ponieważ osoby z tego kręgu w dalszym ciągu uważam za bardzo mi bliskie. Bądź co bądź poznały mnie chyba od każdej strony. A już zwłaszcza Iwona, która zna mnie od pierwszej klasy podstawówki.

O Sylwku się nie wypowiem, bo NIE WIEM CO ROBIĘ. Miała być fajna impreza, ale z fajnej imprezy nici, więc nie będzie fajnej imprezy.
Magis! Może Magis robi kulturalnie jak co roku? Uwielbiam Magis.

Czytałam dzisiaj Ja-Sirowego bloga i mnie natchnął do napisania dzisiaj notki. Jakoś odechciało mi się po tym, jak nagle ludzie których znam (chociaż to za mocne słowo w zasadzie), postanowili przeczytać wszystko od deski do deski. Jeszcze w tym roku pisałam tak bezmyślne rzeczy, że sama się tego wstydzę, ale nieeeeeeeeeeeee.... Oni sobie przeczytają. Proszę. PROSZĘ.

Hepi niu Jer. End łelkam in hel kald lajf. 


Głosuj (0)

Kamaah 31st.gru.10 [Powrót] Skomentuj

Szablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa