Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Plany.

Plany.

Ja jestem z siebie dumna. Po wczoraj mogę być. Coraz częściej udaje mi się pokonać własne nieobliczalne lenistwo i posprzątałam w swoim pokoju.
Niestety tak to jest, jak się mieszka samemu, nikt nie stoi nad Tobą i nie każe Ci tego robić. Zwyczajnie się nie chce, ale kiedy wczoraj w nocy omal nie potknęłam się o jakiś talerz przeraziłam się. Jestem dziewczyną i mam coś takiego w pokoju? Kilka godzin zajęło mi ogarnięcie tego syfu, wypranie wszystkich ubrań za to efekt podziwiam cały czas. Oczywiście siły wyższe W OGÓLE TEGO NIE DOCENIAJĄ i postanowiły, że moje przepiękne, dopiero co porozwieszane ciuchy muszą zmoknąć, bo bez tego dzień jest stracony. Znaczy się noc. Kiedy wstałam rano miałam ochotę przyłożyć sobie swoją własną pięścią. Wszystko mokre jeszcze bardziej niż kiedy wyciągnęłam to z pralki.
Wykreśliłam fizykę z mojej deklaracji maturalnej. Po głębszym zastanowieniu się i konsultacji z paroma innymi osobami, doszłam do wniosku, że na nic mi ona potrzebna nie jest, tym bardziej, że po kilku miesiącach pracowania na polibudzie o obcowania z tamtejszymi studentami wręcz przyrzekłam sobie, że nigdy w życiu tam nie złożę swojego świadectwa. Już w ogóle wolałabym nie studiować niż iść na politechnikę.
Co do studiów, moja mama przekazała mi bardzo dobrą wiadomość: jeżeli będzie taka potrzeba to opłaci mi akademik a także egzaminy. Czegóż chcieć więcej? Dzięki temu, mogę się ubiegać o przyjęcie do każdej uczelni w Polsce. Dzięki temu oczywiście będę się starała dostać do Łodzi. Zobaczycie, że kiedyś będę sławna i ten blog dzięki mnie też^^Ja chcę już lato. Ciepłość, ciepłość, ciepłość. Poza tym, w lato zawsze wszystko wydaje się łatwiejsze i lepsze. W lato bateria tak nie traci energii, w lato dłuższy jest dzień, w lato nie ma śniegu (nienawidzę śniegu. ten pierwszy tak, albo taki który świeżo spadł i tak pięknie się mieni w blasku Księżyca, ale kuźwa śnieg który leży już miesiąc nie wygląda za fajnie) i w lato jakoś mam zawsze więcej pieniędzy. Te wakacje spędzę na pewno i w pracy i w podróżach.
Mam w tym roku po raz kolejny odwiedzić Warszawę, na pewno też Kraków, Łódź i Bydgoszcz. Oprócz tego jeszcze pewnie odwiedzę swoją rodzinę na śląsku. A z takich droższych wakacji mam cichą nadzieję, że uda mi się pod koniec sierpnia pojechać do Turcji, chociaż na tydzień. Tak sobie, o. Muszę tylko znaleźć kogoś do towarzystwa.Początek lipca też spędzę na bank na Open'erze. Nie mogę przegapić Coldplay i Hurts w jednym miejscu, już i tak przecież wystarczająco plułam sobie w twarz, że Prodigy było jakieś kilkaset metrów ode mnie a ja go nie widziałam :< Kolejna przysięga złożona samej sobie, mam nadzieję, że uda mi się je wszystkie dotrzymać. Obiecałam sobie też, że to będzie mój ostatni sezon w tym obozie pracy, jakim jest zoo. Oby, oby!
Głosuj (0)

Kamaah 7th.lut.11 [Powrót] Skomentuj


oj tam oj tam :P
ja 20th.lut.11
brak www IP: 46.112.148.206

Nie w lato, tylko latem, albo w lecie ;*
Hanna S. 18th.lut.11
brak www IP: 89.79.62.235
Szablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa