Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
new life.

new life.

Ciągle ktoś pyta mnie o bloga. Sama zresztą trochę głupio się czuje, nie pisząc tu nic już od tak dawna, bo w zasadzie inne blogi nadal czytam, a sama nie mam nic ciekawego do powiedzenia. 
Po drugie przecież prowadzę go już tak długo, nie chciałabym zakończyć tego tak bez pożegnania, odstawić jak coś, co się już znudziło. Pamiętam doskonale, że kiedyś pisanie tego bloga dawało mi wiele przyjemności i radości, chociaż zdaję sobie sprawę, że pisałam o pierdołach. Nie, to nie jest pożegnanie, bo chciałabym tu wrócić. Wracam więc, witajcie ponownie.

Dużo się wydarzyło. Przez te kilka miesięcy (nie pamiętam kiedy była ostatnia notka. W marcu tak?) moje życie zmieniło się bardzo diametralnie. W marcu wróciłam do domu. Nie mieszkam już w Gdańsku i nie tęsknię za nim jakoś specjalnie, Chyba jednak uważam, że Gdynia jest o wiele bardziej przyjazna dla mnie. Mam tu więcej znajomych (w zasadzie wszystkich) iiiii.... jakoś lepiej tu się czuję.

Nie pracuję już w zoo. Teraz pracuję w innym barze, ale nie powiem jakim, bo mnie tam jeszcze zaczniecie odwiedzać, a ja wolę pozostać anonimowa. 

 

Zakochałam się w Arabie.


Głosuj (0)

Kamaah 1st.lis.11 [Powrót] Skomentuj

Szablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa