Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
life is life. na na na na na !

life is life. na na na na na !

Dzisiaj nie będzie narzekania. W ogóle już nigdy nie będzie. Co ja jestem? Jakaś niezadowolona z życia matka trójki dzieci, której mąż hazardzista przejebowuje wszystkie pieniądze?
Nie.
To więc juz koniec z użalaniem się nad sobą.

Przecież zostawiłam pracę w której nie czułam się dobrze, prawda? Mam teraz taką dzięki której mogę robić to co najważniejsze. Uczyć się. Pracują ze mną naprawdę wspaniali ludzie, szef jest mega zajebisty i choć wiem, że to nie jest praca moich marzeń na całe życie, to już nie płaczę kiedy muszę rano wstać.
Rozpoczęłam naukę w dziennej szkole jeszcze raz, naturalnie od trzeciej klasy, więc nie muszę się już martwić maturą.
Nie mieszkam już w domu, który nim wcale dla mnie nie był, jednak nie jest to to samo jak wtedy, gdy mieszkałam w Gdańsku. Teraz pomieszkuje z kuzynką, która jest dla mnie lepsza niż siostra.
Za 20 dni jadę do Francji i mam nadzieję, że ten wyjazd zmieni moje życie. Życie, które i tak jest niczego sobie! Połowa ludzi na świecie chciałaby mieć tak jak ja.
Na miłość nie narzekam, bo to długie i zawiłe historie rodem z Mody na Sukces, jednak o tym opowiem za miesiąc. Nie chcę znowu pisać: o matko! Poznałam zajebistego chłopaka! To jest to! Kocham go na pewno!
Mam 19 lat. Mam 19 lat i jestem zadowolona ze swojego życia.
Głosuj (0)

Kamaah 13th.lis.11 [Powrót] Skomentuj


Podziwiam, podziwiam i zazdroszczę. Ja nie mogę się zdobyć na takie stwierdzenie:Mam 16 lat. Mam 16 lat i jestem zadowolona ze swojego życia.
Nie, to by było kłamstwo.
Nadal użalam się nad sobą. Nie mogę się z tego wyleczyć.
Ale cieszę się, że Tobie się to udało :)
Star* 19th.gru.11
brak www IP: 87.205.236.163
Szablon wykonany przez Aasiek dla Szablony.Blogowicz.Info. Zdjęcia pobrane stąd.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Wspierane przez Blog & pomoc blogowa